Transformers: War for Cybertron
Рейтинг гри
8.0
Рейтинг користувачів
8.1
Загальна оцінка
8.1
Постав свою оцінку грі!:
N/A
Реліз: 25.06.2010

Transformers: War for Cybertron

Жанри: Екшн Виробник: High Moon Studios
Плюси
  • Колоритні персонажі
  • Хороша сюжетна лінія (для фанатів)
  • Насичені перестрілки
  • Веселий мультиплеєр
  • Сюжетний кооператив
Мінуси
  • Слабенька графіка
  • Достатньо одноматнітних рівнів

Ну що, у когось з’явилась сльозинка, іскринка ностальгії? Або відчуття дуже теплого дитячого спогаду, коли Оптимус Прайм був найкращим та найкрутішим героєм, а Бамблбі - справжнім другом? Якщо так, то ти зобов’язаний переглянути наш огляд гри Transformers: War for Cybertron.

Гру Transformers: War for Cybertron одразу почали прирівнювати до Batman: Arkham Asylum, і вона майже втримала цю планку якості. Чому майже -- розкажемо трішки пізніше. А зараз хочемо похвалити розробників: видно, що проект розроблявся не задля прибутку на хорошому бренді, а з любов’ю до Трансформерів, тих, що з 80-тих. Навіть ті ж наївні діалоги типу «від мети нас відділяє одна кнопка» - як це мило! :).

Сюжет у грі досить простенький і легенький, та й фінал вже усі давно знають. Основне у історії -- це моменти, коли зустрілися Оптимус і Бамблбі, як Оптимус став Праймом, як Мегатрон проклав шлях до ядра та, звісно, загибель самого Кібертрона. А фанатам саме це й потрібно. Уся історія поділяється на 10 розділів, і, що найцікавіше, перші 5 ми граємо за десептиконів. Так-так, можна буде зіграти за самого Мегатрона і не тільки.

На початку кожного розділу гравцеві на вибір дають одного з трьох трансформерів, але різниці між ними, окрім вигляду, швидкості їзди і енергонних фішок, малувато, оскільки в рукопашному бою вони усі однакові, а зброю можна змінити під час бою. Темп гри бадьорий і швидкий: багато перестрілок, їзди та трохи польотів.

Комусь ґеймплей може здатися нудним, адже проходження доволі одноманітне: виходимо на одну арену, перестрілка, трішки їзди, інша арена, турелі, знову трішки їзди і знову арена, перестрілка та у кінці бос, якому завжди треба стріляти у одну точку, але якщо використовувати усі енергонні здібності, зброю, гранати, рукопашний бій та можливість трансформуватись, бої виходять дуже насиченими і навіть не звертаєш уваги на поганеньку графіку. Найбільше ця насиченість проявляється у мультиплеєрі. Тут бої взагалі перетворюються на якийсь Unreal Tournament, ще й дають легку можливість кастомізувати свого трансформера.

Звук та музика у «Битві за Кібертрон» непогані, але не вистачає класичних пісень з мультсеріалу та модних звуків стрільби і трансформування з творіння Майкла Бея (хоч звук трансформування із оригінального мультсеріалу довго снився нам ночами).

Отже, можемо стверджувати, що Transformers: War for Cybertron вийшла крутою. Гра не для всіх, оскільки комусь вона буде здаватись нудною, а сюжет простим і наївним, але все ж рекомендуємо принаймні звернути на неї увагу. Ну, а фанатам радимо купувати без вагань, адже це Трансформери!!!

Відеоогляд

Автор та монтаж: Михайло "adidas2008ua" Петрунів
Голос:
Олекса "snovyda" Мельник