Ninja Gaiden 3
Рейтинг гри
5.0
Рейтинг користувачів
6.0
Загальна оцінка
5.5
Постав свою оцінку грі!:
N/A
Реліз: 20.03.2012

Ninja Gaiden 3

Жанри: Пригодницькі ігри, Екшн Виробник: Team Ninja
Плюси
  • Покращена графіка
  • Різноманітні локації
  • Різноманіття ворогів
Мінуси
  • Доволі нудний ґеймплей
  • Мильний сюжет
  • Мале різноманіття зброї

Усі ми пам’ятаємо стару добру Ninja Gaiden для NES. На той час це була доволі швидка гра. Якщо проґавив момент – можеш поплатитись тим, що знову розпочинатимеш свій шлях з першого рівня. Але, як не складно помітити, останім часом ігровий світ став поповнюватись римейками старих ігор, таких як Splatterhouse або Black Mesa, яка ось нещодавно вийшла. У Ninja Gaiden завжди були, ну, просто пекельно тяжкі рівні, вони підлаштовувалися під наш стиль гри і треба було використовувати увесь арсенал, щоб уберегти свій зад. Але, як вже згадувалося, це було раніше, а сьогодні ми поговоримо про продовження історії Ninja Gaiden 3.

Ти помреш через 7 днів

Сюжет сам собою доволі простий. Без різких поворотів і, як то кажуть, усе йде, мов салом змащене. Наш протеже Рю Гаябуші знову вляпався. Хоча цього разу він до виникнення халепи не причетний. Терористи захопили у Лондоні резиденцію міністра і навіть нічого не хочуть, перемовин не ведуть. Вони навіть не хочуть печивок! Їм потрібно лише одне, щоб до них у гості завітав Рю Гаябуші, а якщо це не буде виконано, вони вб’ють міністра і - бла-бла-бла. Після такого запрошення, Рю не може їх проігнорити. Він легким поштовхом ноги відкриває двері і бачить головного лиходія – алхіміка Міража. Той убиває міністра і каже, що через тиждень усі лідери найбільших країн відійдуть від влади. І Міраж керуватиме усім. Ніяких країн, ніяких правил. Звісно, Рю вирішив, що Міраж для себе забагато хоче і зважився дати йому тягла але натомість отримав прокляття. Далі нас чекає лише сім місій, тобто кожний день ми десь у іншому місці. Сюжет плоский, тому далі немає сенсу його переказувати.

Гра для котів або як убити аби-якого ворога двома кнопками

У попередніх частинах гри ми бачили видовищні комбо. Гра могла позмагатись за своїми прийомами із самим DmC, тому було цікаво відкрити щось нове і подивитись, як це виглядатиме на екрані. На жаль, у третій частині гри цього немає. Аби споглядати видовище, потрібно просто натискати дві кнопки ґеймпаду. І цього досить, щоб розривати, розрубувати та шматувати у цій грі. У попередніх частинах ми все це робили просто величезним арсеналом прийомів! У третій частині у нас лише сюрикен, люба катана та лук. Тому на видовища і комбінації з різною зброєю не варто сподіватися. Від магії Team Ninja теж відмовились, хоча залишили нам щось на зразок Люті, коли його активувати, краще поруч не стояти. Прокачку персонажа теж забрали, тому розширювати можливості нашого героя ми не можемо.

Графічно гра пішла у кращий бік і це, напевно, єдине, що запам’яталось. Новими ефектами Team Ninja хотіли нас підготувати до чогось нового, кращого смачнюсінького і з підсмаженою шкоринкою. Але лише запарили мівінку, хоч і під соусом болоньєз. Навіть спробували розвести ґеймплей трішки стелсовими завданнями, ну, ми ж як-не-як – убивці темряви. Але навіть це не допомагає грі видертися на планку вище. Тому графіка залишається єдиним плюсом гри.

Звуковий супровід не здивує чимось новим. Ті самі ефекти, вибухи, і глухі хрипи прорізаних горлянок. Оскільки розробники гри поставилися до самого ґеймплею як… та ніяк не поставилися, і з озвучкою та сама байда. Таке відчуття, що актори просто пробурмотіли текст без жодної емоції і їм за це заплатили. Звісно, ми граємо за холоднокровного вбивцю але ж не усі зустрічні герої -безчуттєві тварюки.

Гризуни задоволені

Розробники все ж досягли свого. У Ninja Gaiden 3 тепер можуть грати геть усі, навіть мій депресивний хом’ячок. Ще одним великим мінусом гри став мультиплеєр. Так, тут можна позмагатися з іншими, хто швидше натискає дві кнопки. Але обережно! Не потрап у одну гру із моїм хом’яком, бо він вже професіонал.

Отже, Ninja Gaiden 3 для справжніх задротів, які готові цілими днями сидіти і тицяти у дві кнопки. Та, можливо, тим людям, які не хочуть робити величезні комбінації і дивитись на своєму екрані мильну оперу акторів, така гра сподобається. Сподіваємося, що продовження (а воно буде або темний ніндзя повириває їхні джойстики) буде кращим, і ми дійсно зможемо побачити щось таке, що змусить нас полюбити гру усім серцем. Знову.

Автор: Назар-КРОК