007 Legends
Call of Duty: Black Ops II
Medal of Honor: Warfighter
Deadlight
The Testament of Sherlock Holmes

007 Legends

007 Legends – гра, створена на основі знаменитого кіносеріалу про британського надкрутого супершпигуна Джеймса Бонда і присвячена солідном...

Call of Duty: Black Ops II

"Що було те було, що буде те й буде, ти цінуй те що є, бо лиш сьогодні життя твоє!". Ці слова говорять нам не дивитись у минуле, згадуючи старі...

Medal of Honor: Warfighter

За останні роки ЕА разом із DICE створили значну кількість «мілітарі-шутерів», які швидко стали популярними, культовими і жаданими, реалі...

Deadlight

Рутинну сесію в Left 4 Dead та чергову серію Walking Dead, заповзято потираючи руки в очікуванні запуску Black Ops 2, закріплено епізодом TWD на iPad і новим...

The Testament of Sherlock Holmes

Пане Шерлоку Голмсе, пише до вас щирий поціновувач вашого беззаперечно блискучого дедуктивного ґенію. Як порядній людині мені боляче за...

Завантаження

Українізатор для Max Payne 3 v0.3 beta

15 лист. 2012
by Solomon category Українізатори

До твоєї пильної та ненастанної уваги бета-версія українізації Max Payne 3. Перекладено "основу" гри. Тепер головне меню і всі-всі його підпункти українізовано, так само, як українізовано мультиплеєр гри. Тепер ти можеш грати в мультиплеєрі Max Payne 3 українською мовою.

Злі Пташки: Космос - українізатор

28 лип. 2012
by Олекса Мельник category Українізатори

Події гри тепер відбуваються у космосі: пташки літають у невагомості та знищують колонії зелених свиней на різних планетах. Гра отримала кілька суттєвих нововведень у порівнянні з “наземними” Angry Birds: використання гравітації планет для збільшення швидкості, а також новий вид пташок. А для комфортнішої гри UaLT локалізувала гру українською мовою.

Українізатор Dear Esther - текст і звук!

19 черв. 2012
by UaLT category Українізатори

Ха-ха-ха! Не чекав?! Тоді отримуй! Сьогодні UA Localize Team та PlayUA оголошують про вихід українізації чарівної й загадкової гри Dear Esther! У грі повністю перекладено текст і звук! Насолоджуйся.

Детальніше...

UaLT. Alien Shooter 2 українською!

07 черв. 2012
by UaLT category Українізатори

Привіт! Маємо для тебе гарну новину! Переклад гри Alien Shooter 2 завершено! Тепер Ви можете оцінити цю гру на нашій солов`їній. Ссилка на завантаження знаходиться нижче.

РЕАЛЬНО Український клієнт minecraft - з коректною кирилицею + українізатор окремо(ОНОВЛЕНО)

29 трав. 2012
by pad0n category Українізатори

Саме зараз ви можете завантажити нормальний клієнт майнкрафту. Чому нормальний? Тому що оновлено кирилицю (тепер на PlayCraft можна писати українською, тобто навіть букви Ї, І, Є і всі букви будуть видні).

Українізатор - King's Bounty: Легенда про Лицаря

14 трав. 2012
by UaLT category Українізатори

Пригодницька сага, створена в кращих традиціях легендарної King's Bounty, - захоплюючий сплав рольової гри і насичених тактичних битв в стилі Heroes of Might and Magic. А тепер ще й українською!

Українізатор - Demigod

08 трав. 2012
by UaLT category Українізатори

Праотець помер і в пантеоні звільнилось місце для нового бога. Тепер напівбоги з усього світу смертних зіткнулися у смертельній сутичці за право його зайняти. Коли винагорода така велика - бій обіцяє бути кривавим і видовищним, а українізація від UaLT зробить гру ще цікавішою і зручнішою.

Українізатор - Buried in time

03 трав. 2012
by UaLT category Українізатори

Стародавні сувої говорять про прекрасне стародавнє місто. Візьми під свій контроль групу археологів і вирушай на пошуки артефактів. Постарайся розкрити таємницю цього загадкового міста. Керуй своїм поселенням землекопів, чистильників, кухарів ... Модернізуй намети і наймай більше робочих, щоб прискорити роботу. По дорозі вирішуйте головоломки, залишені стародавніми поселенцями. І насолоджуйся українською локалізацією гри від UaLT.