PlayForFree

PFF Call of Duty: Modern Warfare 3 Вікторина завершено

19 лист. 2011
by adidas2008ua category Конкурси - PlayForFree

Що ж, вікторина закінчилася. Це було запекло. Таких атак наша поштова скринька ще не витримувала. За цю годину, кілька десятків людей вирішили не бути байдужими і поклопоталися про те, щоб виграти коробочку з ліцензійною копією новенького Call of Duty. Переможець з’ясувався о 20:07. Саме цієї хвилини ми отримали листа із усіма правильними відповідями.

PFF Call of Duty: Modern Warfare 3 Вікторина почалась

19 лист. 2011
by adidas2008ua category Конкурси - PlayForFree

Не гай часу на читання цих рядків, адже саме зараз хтось надсилає правильні відповіді на запитання вікторини PlayForFree від PlayUA і зменшує твій шанс отримати у подарунок ліцензійну копію одного з кращих шутерів року Call of Duty: Modern Warfare 3. Поквапся, читай і надсилай на поштову скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду (не забудьте написати свій нік) всього одинадцять літер – правильних варіантів відповідей. Перший, хто дасть найбільшу кількість правильних відповідей отримає винагороду. Решта будуть змушені кусати собі лікті.

PlayForFree з PlayUA (ОНОВЛЕНО, перенесено на суботу)

08 лист. 2011
by siska_13 category Конкурси - PlayForFree

Хотіли б отримати один з найжаданніших шутерів року? Call of Duty Modern Warfare 3, якщо бути точним. За підтримки мультимедійного магазину "Бумеранг" редакція сайту PlayUA, віддасть коробку з грою вам, лиш на шляху до диска стоятиме маленька перешкода у вигляді кількох питань по серії Call of Duty.