Sniper: Ghost Warrior 2
BioShock
StarCraft II: Heart of the Swarm
SimCity
Brutal Legend

Sniper: Ghost Warrior 2

До проектів на кшталт Sniper: Ghost Warrior 2, зазвичай, несамохіть починаєш ставитися поблажливо. Мовляв, сусідські розробники, неагресивна рекла...

BioShock

Вчені-історики та філософи сходяться на думці про те, що певні віхи людської історії неминучі та обов’язкові для розвитку нашого суспіл...

StarCraft II: Heart of the Swarm

Три тижні головна героїня змогла протриматись в тілі людини, після чого стала вищою істотою, ну а ми прості смертні ґеймери, змогли про...

SimCity

SimCity — дивокрай з розчаруваннями… Цього року студія Maxis знову подарувала гравцям можливість відчути себе мерами та творцями власног...

Brutal Legend

Я майже не сумніваюсь в тому, що свого часу Девід Кейдж залишився в захваті від Brutal Legend. Впізнаваний почерк творця, очевидний акцент на до...

Дата виходу

Remember Me — оголошено дату виходу

01 бер. 2013
by PlayUA category Новини - Дата виходу

Компанія Capcom нарешті оголосила дату релізу кібервар’ятівського екшена Remember Me. Пригоди мисливиці за спогадами Нілін розпочнуться 7 червня на PC, PlayStation 3 та Xbox 360. Тішить те, що в нашому регіоні російською мовою буде перекладено лише текст, а озвучення залишиться оригінальне.

Metro: Last light - дата виходу

01 бер. 2013
by Pawklo category Новини - Дата виходу

Компанія Deep Silver, що викупила шутер від першої особи Metro: Last light в збанкрутілої THQ, офіційно повідомила про дату виходу цього жахастика, а саме 14 травня цього року, на РС, PS3 і Xbox 360, ми матимемо змогу глянути на метро по іншому. 

GTA V в березні?

24 груд. 2012
by Андрій Драган category Новини - Дата виходу

На сайті відомого інтернет магазину Amazon було оновлено інформацію стосовно дати релізу п'ятої частини Grand Theft Auto, що анонсована для PS3 та Xbox 360. Якщо вірити цьому джерелу то Grand Theft Auto V вийде не в травні наступного року, а вже  26 березня 2013. проте ця інформація не офіційна. У Rockstar обіцяли зробити гру до кінця весни.

Деталі нового DLC Borderlands 2: Sir Hammerlock's Big Game Hunt

18 груд. 2012
by snumryk category Новини - Дата виходу

Скоро Borderlands 2 отримає ще одне DLC під назвою "Велике полювання сера Гаммерлока" – Sir Hammerlock’s Big Game Hunt. Завдяки всемогутньому ґуґлу нам до рук потрапили перші скріншоти та подробиці доповнення.

Just Cause 3 вийде в 2013-му році?

18 груд. 2012
by Андрій Драган category Новини - Дата виходу

 

Недавно розробники із студії Avalance опублікували святкову листівку із побажаннями щасливого різдва та обіцянкою побачитись в 2013-му. Що цікаво так це кілька прихованих посилань на серію Just Cause і підпис "майже тут...". У зв'язку з цим можна припустити, що  Avalance  збирається, якщо не випустити Just Cause 3, то хоча б анонсувати гру. Згідно чуток, це буде next-gen гра для PC і нових консолей.

Resident Evil 6 оголошено дату релізу на PC та системні вимоги

18 груд. 2012
by Андрій Драган category Новини - Дата виходу

Capcom врешті решт оголосила дату релізу Resident Evil 6 на PC. Вийде гра більш ніж через пів року після виходу на консолях - 22 березня 2013-го. Доступна буде через Steam із усіма його фішками. Окрім того до релізної версії в якості бонусу увійдуть усі наявні DLC, причому повністю безплатно.

Попереднє замовлення Metro: Last Light із режимом Рейнджера

15 груд. 2012
by Андрій Драган category Новини - Дата виходу

THQ підтвердила, що довгоочікувана стрілялка Metro: Last Light вийде в березні наступного року, та представила "обмежене видання" гри. Придбавши його, ти отримаєш ексклюзивний режим Рейнджера. Якщо грав в оригінальну - Metro 2033, то маєш пам'ятати.

Дата релізу DmC!

13 груд. 2012
by Назар Свірепов category Новини - Дата виходу

На кінець-то, сини Спарди! Ми дочекались дати релізу нового DmC! Але розробники утримали властимуть мультиплатформним проектам релізитись на PrаvоСлаvnій платформі, ніж на приставках. Тому тим, хто не має шайтан коробки (консолі) прийдеться очікувати 25 січня, аж на 10 днів довше ніж для Xbox 360 та PlayStation 3.