Огляди заліза

Огляд MSI GeForce GTX 650 Power Edition OC

05 лист. 2012
by PlayUA, MSI category Новини - Огляди заліза

Продовжуємо розповідати про нову лінійку відеокарт сімейства Kepler від Nvidia. Як завжди, доставляють у наші вправні парубочі ручиська зразки цих витворів техніки друзі із компанії MSI. Бо ми ж кльоскі!

Огляд відеокарти MSI GTX 650Ti PowerEdition Cyclone II

25 жовт. 2012
by PlayUA category Новини - Огляди заліза

Зазвичай, виробники відеокарт ховають всю техніку від наших з тобою очей, як чиновники – свої доходи від податкової. Але друзі із MSI потурбувались про ґеймерів-техноманів. І одна з таких відкритих штук потрапила намдо рук. Тут графічний чіп GTX 650Ti від Nvidia охолоджується системою Cyclone II, яка без жодних прикрас виконує свою роботу. Хоча вигляд однаково вийшов грізний і тобі навіть на думку не спаде, що ця відеокарта може бути чимось слабшою за конкурентів.Усе велике і файне.

Огляд відеокарти GeForce GTX 660Ti

02 жовт. 2012
by PlayUA category Новини - Огляди заліза

Що ото робити, коли нема роботи? Чи відяху нову випустити? Чи стару переробити? Отак знічев’яу Nvidia вирішили дещо “відтяти” своєму графічному процесору GK104, щоб перетворити цей витвір інженерної думки на GeForce GTX 660Ti. А щоб користувачі не відчували себе обділеними, наші друзі з MSI зробити з цього кавалка – справжнього бійця ігрового фронту!

Огляд материнки MSI Z77A-GD80

26 вер. 2012
by PlayUA, MSI category Новини - Огляди заліза

Як часто в комп’ютерах з’являються нові інтерфейсні роз’єми? Ну, справді, нові доволі таки рідко. Зазвичай такий процес має еволюційний характер. За останні кілька років ми спостерігали перехід VGA>DVI>HDMI, де відповідно відбувся перехід із аналогового сигналу в цифровий, а потім ще й звук додали. І то це рідкість, бо ж зазвичай просто піднімають пропускну спроможність інтерфейсу, як то PCI-E 2.x>PCI-E 3.x чи SATA2>SATA3… А зовсім нещодавно з’явилося дещо нове, і сьогодні пристрій із цим роз’ємом пристолився у нашій лабораторії. А саме: MSI Z77A-GD80 із Thunderbolt!

Огляд MSI GTX 670 Power Edition

15 вер. 2012
by PlayUA, MSI category Новини - Огляди заліза

Нарешті! Дочекались! Зелені наступають!

Огляд сьогодні нестандартний. Завжди тут були відеокарти, раз материнка проскочила. А сьогодні прийшов до нас Механізм! Робот! Вбивця! Та ще й Power Edition!

Огляд MSI R7870 Hawk

11 вер. 2012
by PlayUA, MSI category Новини - Огляди заліза

Спітнілий залізячник

Боротьба за FPS часто нагадує справжній футуристичний бойовик. Ти весь спітнілий, у подертих джинсах, з хрускотом стискаючи інструмент у руках та зі скреготом зводячи вилиці, тамуючи лють і потерпаючи від збентеження у передчутті омріяного приросту, починаєш черговий тест заліза після останнього вильоту операційки. У кімнаті пахне паленими платами та надмірно гудять вентилятори, але кожна поправка бігунка наближає тебе до жаданого... А коли у твою материнку встромлено щось типу MSI R7870 Hawk, тоді по-новому починаєш розуміти розгін залізяччя.

Огляд материнської плати MSI Z77A-G43

04 вер. 2012
by PlayUA category Новини - Огляди заліза

Дешево і достатньо.

Сьогодні у нас огляд майже найпростішої материнської плати від MSI, побудованої на базі чіпсету  Z77 для другого та третього покоління процесорів Intel. Але ця низька ціна і простота ніяк не відображається на використальних властивостях і тут все на гідному рівні.

Огляд MSI R7950 Twin Frozr 3GD5/OС

22 серп. 2012
by PlayUA, MSI category Новини - Огляди заліза

Байка про дрижаки

Мороз, не раз нас рятував. І не лише тому, що ми “рубали лебедя”. А й тому, що прохолодні сплески крижаної водиці спиняли впавшого у священну лють школярика, якому не вдавалося закрякати довгоочікувану грульку. Після охолодження, школярик починав думати ретельніше і доходив своєю раціональною лівою півкулею, що замість морочитися з кряком, краще оформити ліцензію на улюблену гру, заплативши тяжко заощаджені на булочках гривні. Ось так і з відеокартами. Тільки-но вони нагріваються, їм на порятунок поспішають системи охолодження. І чим потужніші ці системи, тим красивіша у тебе картинка, без ризику спалити відеокарту. І коли нам на огляд надійшла MSI R7950 Twin Frozr 3GD5/OC, ми відчули не лише поважну масу плати, а й приємну прохолоду металевого кожуха кулера, що навіювала впевненість у надійності цієї відеокарти.

Більше статтей...