Sniper: Ghost Warrior 2
BioShock
StarCraft II: Heart of the Swarm
SimCity
Brutal Legend

Sniper: Ghost Warrior 2

До проектів на кшталт Sniper: Ghost Warrior 2, зазвичай, несамохіть починаєш ставитися поблажливо. Мовляв, сусідські розробники, неагресивна рекла...

BioShock

Вчені-історики та філософи сходяться на думці про те, що певні віхи людської історії неминучі та обов’язкові для розвитку нашого суспіл...

StarCraft II: Heart of the Swarm

Три тижні головна героїня змогла протриматись в тілі людини, після чого стала вищою істотою, ну а ми прості смертні ґеймери, змогли про...

SimCity

SimCity — дивокрай з розчаруваннями… Цього року студія Maxis знову подарувала гравцям можливість відчути себе мерами та творцями власног...

Brutal Legend

Я майже не сумніваюсь в тому, що свого часу Девід Кейдж залишився в захваті від Brutal Legend. Впізнаваний почерк творця, очевидний акцент на до...

Прев'ю

Divinity: Original Sin - Подробиці проекту

22 лют. 2013
by Андрій Драган category Новини - Прев'ю

Бельгійці із Larian Studios наразі активно розробляють нову гру під назвою Divinity: Original Sin, що знаменуватиме собою повернення до витоків студії, рольової гри  Divine Divinity. Директор студії Свен Вінке (Swen Vincke) поділився своїми думками з цього приводу, і за його словами, новий проект буде свого роду «роботою над помилками».

Mars: War Logs. Чи є життя на Марсі?

31 січ. 2013
by Sancho category Новини - Прев'ю

Звісно є! Чи, точніше, буде у віддаленому майбутньому вважають розробники з студії Spiders, автори неоднозначної, але цікавої та оригінальної гри про пригнічених людьми орків - Of Orcs and Men. Їхня нова гра в жанрі екшн-РПҐ перенесе гравців з фентезійного світу меча і магії до пустель нашого червоного сусіда Марсу, де панує кібер-панк і декаданс.

Читати у блозі...

Прев'ю Ingress

25 груд. 2012
by fatangel category Новини - Прев'ю

Niantic у листопаді 2012–го випустила у закритий бета-тест гру, яка вже сколихнула світ - Ingress. Саме так і не менше, бо інакше для чого б поглинуті роботою, розвагами, іграми за «великим братом», домашніми справами, відпочинком з друзями у барах гравці, покинули це і рвонули захоплювати портали, вкривати їх щитами, встановлювати резонатори і підривати сотні енергетичних бомб. Усі ці дії гравці виконують, щоб перешкоджати або сприяти (залежно від обраної ігрової фракції) проникненню у наш реальний світ Шейперів.

Детальніше...

Перше прев'ю Grand Theft Auto V

11 лист. 2012
by PlayUA, Mr.Woozie, TarasTerUA category Новини - Прев'ю

Зарубіжний ігровий журнал Game Informer нещодавно опублікував перше ексклюзивне прев'ю до симулятора бика (або розстрілювання проституток) - Grand Theft Auto V. Наші блоґери поспішили поділитися з тобою інформацією, і в своїх блоґах викали деталі та нову інформацію про майбутню гру. Наразі є дві перші частини перекладу самого прев'ю та короткий огляд основної інформації. Далі - за посиланням:

Перша частина прев'ю

Друга частина прев'ю

Короткий огляд

Assassin’s Creed III - прев`ю

01 жовт. 2012
by PlayUA category Новини - Прев'ю

Дебютний показ AC3 півроку тому став каталізатором дев’ятивалової хвилі обговорень, дискусій та суджень, яка безжально накотилась на берег відеоігрової спільноти, залишивши на ньому піну не лише з ротів ненависників, а й із епітетів. Найчастіше преса та фанати серії, окреслюючи свої враження від побаченого, наводили прикметник «революційний». Як виявилось вже тоді, нова Assassin’s Creed буде революційною не лише за сетинґом, а й за своєю суттю.

Детальніше...

Прев'ю XCOM Enemy Unknown

27 вер. 2012
by PlayUA category Новини - Прев'ю

Саме такими словами нас вітає нова гра під назвою Enemy Unknown з древньої і відомої серії X-Com, яка бере свій початок у далекому 1994 році. Кілька розробників та видавців намагалися створити продовження, яке б повторило успіх першої гри, та на серію наче наклали прокляття: ігри або виходили нудними та нецікавими, або взагалі скасовувалися. А віддані фанати і досі граються у оригінальну UFO (саме під такою назвою гра вийшла у Європі), яку за роки встигли портувати на різноманітні платформи: від мобільних телефонів до PSP.

Детальніше... 

Прев'ю FIFA 2013

15 вер. 2012
by PlayUA category Новини - Прев'ю

Причин любити футбол існує неймовірно багато. Можливо, навіть більше, ніж вульгарних жартів у ситкомах Чака Лоррі. Непередбачуваність, видовищність, інтрига, яскраві події та особистості - все це змушує нас щотижня пускати хвилі на заповнених вщерть стадіонах або й залипати біля зомбоящика. Та, мабуть, головною причиною всесвітньої популярності футболу є та тонка грань між серйозним спортом та захопливою розвагою, на якій “ногом’яч” ефектно балансує вже більше століття. І дуже тішить, що не менш популярна серія футбольних відеоігор FIFA (наголос тільки на перший склад!) рухається у правильному щодо свого натхненника керунку.

Детальніше...

Прев'ю Guns of Icarus Online

21 серп. 2012
by PlayUA category Новини - Прев'ю

Guns Of Icarus Online - мультиплеєрний симулятор бойових дирижаблів в стімпанківському сетінгу на пару з постапокаліпсисом. Зараз інформацію про цю гру в Інтернеті знайти майже неможливо. І це не дивно, адже віднедавна вона перебуває в стадії бета-тестування. Святкуй, читачу, ти маєш можливість куснути ексклюзиву та заповнити прогалини в знаннях про новий паровар'ятівський екшен.

Детальніше...