Пироги

ПИРОГИ. Венера ґеймерська або Вступ до природи гравчинь

15 лют. 2013
by PlayUA category Новини - Пироги

Поштовхом для написання цієї статті послугували кілька заяв на порталі PlayUA про те, що місце жінки на кухні біля борща. Звісно, мені, як чоловіку, приємно, коли моя жінка дбає про мій борщ. Але жінка має свої мізки, а в них — ще й волю. Через що може робити борщ, а може не робити, може робити щось зовсім інше, а може піти геть і тоді я буду сам собі варити борщ. Тож поки у вас нема подруги/коханки/дружини, краще не думайте і не кажіть, де її місце.

Пироги: THQ було офіційно розпродана з молотка

25 січ. 2013
by PlayUA category Новини - Пироги

Видавець, що протримався в індустрії більше 20 років покидає сцену. Тепер THQ залишиться лише в історії - новинах, обкладинках ігор, документах, та відео з анонсами проектів. Сумно усвідомлювати, що ми, теперішнє покоління ґеймерів, які виростали на іграх цієї компанії (Red Faction, Warhammer 40000, MX vs AT, S.T.A.L.K.E.R.: Тіні Чорнобиля) змушені змиритися зі зникненням цієї компанії з списків розробників та видавців. Офіси закриють, співробітників розтягнуть по десяткам і сотням студій, а франчайзи чекає зміна власників/

ПИРОГИ. bitComposer купили права на S.T.A.L.K.E.R чи ні?

13 груд. 2012
by Android_AS category Новини - Пироги

Учора мережею пролетіла чутка, що німецька компанія-розробник bitComposer купила права на бренд S.T.A.L.K.E.R. для створення гри. Дещо дивно, не вловлюєш? Щоб уникнути зайвої дезінформації, давай спробуємо розібратися хто правий, а хто - апельсин.

ПИРОГИ. Нові і старі чутки. Об’єктивно про нову Playstation

20 лист. 2012
by bodyanuch category Новини - Пироги

Журнал PSM3 в останньому номері (він закривається - прим. публ.) виклав усю наявну інформацію, отриману від розробників, про нову консоль від Sony. Збірка фактів і чуток спеціально для тебе!

[ПИРОГИ] Краудфандінґ - вже пора про нього знати

27 жовт. 2012
by PlayUA category Новини - Пироги

Коли вперше чуєш слово «краудфандінґ», то виникають асоціації з якимось екзотичним видом спорту чи стратегією про космос. Насправді ж, у перекладі з давньогерманської це означає «чарівна скринька, що виконує бажання». Повірив? Тоді вчи англійську! Хоча, явище це дійсно має в собі дещо магічне, бо дозволяє реалізовувати бажання. З його виникненням, тобі більше не потрібно бути рабом бізнес-планів крупних ігро-видавців, бо ти можеш сам обирати, яку гру профінансувати.

Пироги - Огляд преси, або рецепт концентрованої інформації

30 вер. 2012
by PlayUA category Новини - Пироги

Оскільки Пироги в першу чергу аналітична рубрика, то не дивно, що інколи крім власних думок потрібно зібрати до купи думки, статті інших і вміло подати однією стравою. Представляємо тобі новий рецепт Пирогів - огляд преси. В першому випуску тебе чекають такі заголовки: чому Ubisoft - F2P?; наші герої на пенсії; вирішення протистоянь одножанрових ігор; майбутнє ігорових франшиз та розвиток нових ідей; зухвалий новачок проти третьої сатани та казуальність нового покоління.

ПИРОГИ. Зв'язок ігор та кіно. Частина 1

15 вер. 2012
by PlayUA category Новини - Пироги

Сьогоднішні Пироги будуть з дуже цікавою та веселою начинкою - яйцями. Не непростими і не золотими, навіть не курячими, а ігровими. Фільмо-ігровими, якщо згадати про сторону, яка дала "поштовх" створенню яйця. Тепер ти більше довідаєшся про взаємозв'язок ігор і кінематографу. А саме - про справжні easter-eggs (великодки, яйка) з кіно, які зустрічаються в іграх.

ПИРОГИ. ЕА хоче Valve... купити? Роздуми і факти

13 вер. 2012
by PlayUA category Новини - Пироги

EA любить перегинати ковіньку. Стосується це їх проектів, які вони так люблять перехвалювати, чи це чорний піар - не важливо. Нескромні заявочки завжди лунають з вуст компанії. На днях від їхніх аналітиків надійшла інформація про їхню оцінку компанії Valve. На їхню думку компанія Ґейба вартує всього одного мільярда баксів. Сміхота та й годі. Але яке підґрунтя у цього підрахунку, і які реальні стосунки між Electronic Arts та Valve?