Dragon Age: Origins
Army of Two: The Devil's Cartel
God of War II
Bioshock 2
Tomb Raider

Dragon Age: Origins

Dragon Age: Origin — довга казка Що може бути приємніше і цікавіше від товариства рольовиків за столом, коли на листках паперу вимальовуються х...

Army of Two: The Devil's Cartel

ARMY OF TWO: The Devil's Cartel — помняцкай мій сомбреро, сеньйорито Одна з найкращих кооперативних стрілянок від третьої особи отримала продовженн...

God of War II

Після успішного виходу першої частини God of War зрозуміло було, що сиквел не забариться. Усім же кортить довідатися, як закінчиться історі...

Bioshock 2

Bioshock 2 — Захват ще не все нам показав Повертатися кудись — погана прикмета, а повертатися до міста, де майже всі хотіли тебе вбити — вза...

Tomb Raider

Серія Tomb Raider – це одна з найбільш давніх та відомих ігрових франшиз. Перша гра про Розкрадачку гробниць побачила світ у далекому 1996 році....

Системні вимоги

Tomb Raider - системні вимоги

23 лют. 2013
by Pawklo category Новини - Системні вимоги

Пригодницький екшен Tomb Raider з повагою ставиться до навіть мінімальних системних вимог. Лара Крофт не дуже розбирається у технологіях, тому PC версії Tomb Raider запуститься на більшості комп`ютерів. Хто все ж сумнівається, можете переглянути мінімальні та рекомендовані системні вимоги, а також основні характеристики гри.

Системні вимоги для Star Citizen

06 груд. 2012
by ValsiNNatS category Новини - Системні вимоги

На сайті Star Citizen написали досить обширне FAQ, яке відповідає на багато запитань, серед них є і питання про приблизні системні вимоги.

Читати в блозі...

Оголошено системні вимоги Crysis 3

03 груд. 2012
by PlayUA category Новини - Системні вимоги

Компанія Crytek опублікувала системні вимоги свого прогресивного шутера Crysis 3. Нічого аж надто неординарного не треба. За високих налаштуваннях графіки гра полетить і на середньому, за сьогоднішніми мірками, залізі. Проте для ультра якості необхідне щось ближче до топового заліза. Дякуємо Crytek, що підштовхує нас до апґрейдів.

Deadlight - системні вимоги та кілька скріншотів PC-версії

16 жовт. 2012
by Android_AS category Новини - Системні вимоги

Команда Tequila Works опублікувала перші скріншоти з PC версії  інді-зомбі-платформера Deadlight, реліз якого відбудеться в Steam вже 25-го жовтня. Згідно зі словами розробників, на відміну від консолей, PC версія гри має покращену графіку, новий режим "кошмар" і повний оригінальний саундтрек. Виглядає дійсно дуже симпатично, особливо як для інді-проекту. Та й працювати буде на більшості домашніх комп'ютерів.

Dead Space 3 - системні вимоги для ржавійки

30 вер. 2012
by Pawklo category Новини - Системні вимоги

Якщо твій комп`ютер має значок "старе барахло", тоді тобі буде цікаво переглянути мінімальні системні вимоги до шутера від третьої особи Dead Space 3, які опублікувала компанія Electronic Arts, у своєму цифровому сервісі Origin.

Far Cry 3: слабакам тут не місце (Системні вимоги)

26 вер. 2012
by adidas2008ua category Новини - Системні вимоги

Вихід Far Cry 3 не за горами, і компанія Ubisoft опублікувала «легесенькі» системні вимоги гри. У кого 32-бітна система, краще не дивитись.

XCOM: Enemy Unknown - системні вимоги, передзамовлення та ґеймплейний трейлер

08 вер. 2012
by Android_AS category Новини - Системні вимоги

Студія 2K та Firaxis недавно почали приймати передзамовлення гри XCOM: Enemy Unknown в Steam. Ніби нічого незвичайного, але Valve не могли оминути увагою цю гру, і добавили апгрейд-шкалу: чим більше оформлень, тим кращі пиріжки отримають передзамовники. Самі ж розробники всіх потішили системними вимогами до гри та зацікавили ґеймплейним роликом самого ігрового процесу.

Системні вимоги та PC трейлер Sleeping Dogs

08 серп. 2012
by Profesor category Новини - Системні вимоги

Системні вимоги та передрелізний трейлер до PC-версії Sleeping Dogs. Гонконгівська мафія, пергони та атмосфера урбаністики чекає на реліз ще два тижні: 17 серпня гра буде доступна на ПК в нашому регіоні.

Читати у блозі...