Ninja Gaiden 3
Transformers: Fall of Cybertron
Transformers: War for Cybertron
Chivalry: Medieval Warfare
Quantum Conundrum

Ninja Gaiden 3

Усі ми пам’ятаємо стару добру Ninja Gaiden для NES. На той час це була доволі швидка гра. Якщо проґавив момент – можеш поплатитись тим, що знову ...

Transformers: Fall of Cybertron

Кібертрон гине, Трансформери вимушені втікати, щоб знайти новий притулок, ресурси та головне, вберегти свій вид від вимирання. Битва за ...

Transformers: War for Cybertron

Ну що, у когось з’явилась сльозинка, іскринка ностальгії? Або відчуття дуже теплого дитячого спогаду, коли Оптимус Прайм був найкращим т...

Chivalry: Medieval Warfare

Не встигли ґеймери нагулятися на теренах Війни Троянд, а студія Torn Banner вже дарує нам новий слешер у середньовічному стилі. Гра «Chivalry: Medieva...

Quantum Conundrum

Божевілля до кожного приходить по-різному. Хтось губить клепки із великого горя, комусь допомагає втома на роботі, когось доводять дружи...

Технології

Microsoft створює 7" планшет Xbox Surface для ігор

08 лист. 2012
by bodyanuch category Новини - Технології

Зрозуміло, що після випуску 10-дюймового планшету, по мережі почали ходити чутки і про розробку 7-дюймової версії. А сьогодні з анонімних джерел до мережі потрапила певна інформація про те, що новий планшет буде ігровим. Таку штукенцію обізвали Xbox Surface.

 

Steam під Linux, з підтримкою Nvidia

06 лист. 2012
by bodyanuch category Новини - Технології

Доволі неочікувану інформацію вдалось викопати із довжелезного прес-релізу Nvidia про новий драйвер, а саме NVIDIA GeForce R310. Там йдеться, що нова версія драйверу забезпечить двократне підвищення продуктивності та відчутно пришвидшить запуск ігор під ОС Linux.

В основі Sony PlayStation 4 Orbis знаходиться APU AMD A10

04 лист. 2012
by bodyanuch category Новини - Технології

Набридли чутки про нові консолі? Вважаєш це все лише балачками? Ось тобі дещо реальніше! Зовсім недавно компанія Sony почала надсилати розробникам ігор прототипи майбутньої ігрової консолі PlayStation 4. «Пробна» модель поставляється під кодовою назвою Sony Orbis і базована на основі нового процесора від AMD — APU A10.

Наступні консолі анонсують на Е3

03 лист. 2012
by bodyanuch category Новини - Технології

Чергові чутки. Цього разу про залізяки, а саме - майбутні консолі. Ґеймери кожного дня вишукують інформацію і надіються на близький анонс останніх. Нові деталі доволі захопливі та інтригуючі, адже вони пов'язані з майбутньою виставкою E3 2013. Правда, не зовсім зрозуміло, чи ці подробиці конкретно про PS4 і Xbox 720.

Тільки хардкор, тільки дике залізо! Mad Catz S.T.R.I.K.E. 5.

25 жовт. 2012
by bodyanuch category Новини - Технології

Часто ґеймери, не зважаючи на свою клавіатуру, женуться за крутими гризунами, вважаючи що вони полегшать вам життя на віртуальному полі бою? Але коли ви полюбляєте хардкорні стратегії, ММО-ігри та просто хардкор, то ваші кнопарики часто не полегшують виживання на цих теренах.

Yakuza 5 – ексклюзивні версії нових PS3-slim

02 жовт. 2012
by bodyanuch category Новини - Технології


Як ми вже розказували, Sony випускає нову версії своєї консолі у тоншому форматі. І до цієї події в Японії анонсували дві ексклюзивні моделі - Yakuza 5 та Fist of the North Star.

Яндекс.Браузер - технології не стоять на місці...

02 жовт. 2012
by Pawklo category Новини - Технології

Настав наш судний день, і суддя Дред покарає нас, за нашу любов до стабільних та популярних браузерів. Відтепер команда розробників Яндекс матиме свій власний браузер і назва йому - Яндекс.Браузер (а звучить), який можна буде запустити з допомогою платформ Windows і Mac OS X.

Нова технологія симуляції тканин і звуків в іграх

29 вер. 2012
by PlayUA category Новини - Технології

Часто в іграх, де зроблені навіть дуже круті моделі персонажів, які й виглядають просто суперсько, не відчувається  їх реалістичність. Це тому, що модель просто намальована, згенерована. Є макет і проста анімація, але немає справжньої симуляції рухів. Особливо ця проблема відчувається, коли цій недолугій анімації перестає відповідати звукова доріжка, яка б мала описувати, скажімо, звуки кроків по підлозі. Хлопці з університету Корнела працюють над вирішенням цієї проблеми.