007 Legends
Call of Duty: Black Ops II
Medal of Honor: Warfighter
Deadlight
The Testament of Sherlock Holmes

007 Legends

007 Legends – гра, створена на основі знаменитого кіносеріалу про британського надкрутого супершпигуна Джеймса Бонда і присвячена солідном...

Call of Duty: Black Ops II

"Що було те було, що буде те й буде, ти цінуй те що є, бо лиш сьогодні життя твоє!". Ці слова говорять нам не дивитись у минуле, згадуючи старі...

Medal of Honor: Warfighter

За останні роки ЕА разом із DICE створили значну кількість «мілітарі-шутерів», які швидко стали популярними, культовими і жаданими, реалі...

Deadlight

Рутинну сесію в Left 4 Dead та чергову серію Walking Dead, заповзято потираючи руки в очікуванні запуску Black Ops 2, закріплено епізодом TWD на iPad і новим...

The Testament of Sherlock Holmes

Пане Шерлоку Голмсе, пише до вас щирий поціновувач вашого беззаперечно блискучого дедуктивного ґенію. Як порядній людині мені боляче за...

Відео

Готуємося до кінця світу правильно

03 груд. 2012
by Олекса Мельник category Інше

На цікавий рекламний хід зважилася компанія Nintendo, замовивши рекламну короткометражку у товариства інтернет-зірок Wayside Creations. Це ті добрі люди, які зняли бомбезний фанатський серіал Fallout: Ядерна Перерва. У короткометражці друзі готуються до зомбі-апокаліпсису, проходячи ZombiU на Wii U.

Відеоогляд Call of Duty Black Ops 2

02 груд. 2012
by PlayUA category Відеоогляди

"Що було те було, що буде те й буде, ти цінуй те що є, бо лиш сьогодні життя твоє!". Ці слова говорять нам не дивитись у минуле, згадуючи старі помилки, а жити сьогоднішнім, теперішнім днем, і робити його кращим, адже минулі помилки слід пам’ятати лише для того, щоб робити з них висновки на майбутнє. Це все правдиво у нашому простому житті, але тільки не у багатостраждальному Call of Duty Black Ops 2, де немає страху... є лише жага помсти.

Дивитись відеоогляд...

Новий трейлер The Cave від Double Fine – Персонажі

01 груд. 2012
by pad0n category Трейлери

Видавець SEGA опублікував трейлер паззл-адвенчур-платформера The Cave від студії Double Fine. Не плутайте цю гру з тією адвенчурою, над якою студія працює завдяки грошам зібраним на Kickstarter. Однак виглядає гра цікаво, крім того, не може не радувати кількість персонажів - що значить велику варіативність проходження. Фанатам Trine повинно сподобатися.

PlayNews Випуск № 69

01 груд. 2012
by PlayUA category PlayNews

Зима надворі, Миколай у дорозі, мандарини в холодильнику -- ідилія! А щоб щастя було максимальним, переглянь свіженький PlayNews, із якого довідаєшся: у якій грі можна буде покакуляти, як знову поганяти депресивного поліцая, звідки братимуться нові острови у Фар Край третьому і багато іншого.

Залізний Погляд: Super Mario Bros.

30 лист. 2012
by PlayUA category Інше

Не перевелися ще ті, хто пам'ятають перший випуск Залізного Погляду. Але тепер з'являться ті, хто не пропускатимуть наступних випусків, адже сьогодні під пильним Залізним Поглядом Чувака_01 навідоміші сантехніки-грибочави Брати Маріо. Хто не вкурив, тлумачимо: Залізний Погляд - це авторська програма Чувака_01 у якій показано чисті емоції від гри і ніякої аналітики.

Dirty Bomb -- тизер-трейлер

29 лист. 2012
by Олекса Мельник category Тізери

Брудні бомби мають одну дуже неприємну властивість: наслідки вибуху відчутні значно довше, ніж після звичайних бомб. Будемо сподіватися, що нова гра Dirty Bomb, також матиме сильний вплив після виходу. А зацікавити грою покликаний щойно випущений тизер-трейлер із зображенням поруйнованих вулиць футуристичного Лондона.

Chivalry -- Stream'чак сьогодні

28 лист. 2012
by PlayUA category Стріми

Сьогодні у похмуру неділю наші хлопці з порталу PlayUA, товариші з журналу "Шпиль!" та телепрограми Ігронавти, покажуть Stream'чак на таку ж похмуру гру Chivalry: Medieval Warfare, де холодною зброєю будуть вирішуватись усі проблеми. О 18:00 відбудеться ця подія, тому починай гострити меч, кувати щит, на шити шапку вушанку.

Far Cry 3 – Ubisoft дражниться кооперативом

28 лист. 2012
by Чувак_01 category Трейлери

Ubisoft продовжує залучати увагу ґеймерів до Far Cry 3, опублікувавши відео кооперативного режиму гри. Зокрема, нагадавши гравцям про головних героїв кооперативу і їх окремі особливості.