Ігрове кіно - Фактичні ігрові факти про факти

Фактичні ігрові факти про факти. Факт 3

Чи знаєш ти, як виник знаменитий мотивчик Батли? У Фактичних ігрових фактах №3 це доступно пояснюється. Прохання до моралістів обмежити собі інтернет-трафік до Dial-up і утриматися від перегляду цього відео. Усім іншим рекомендуємо. Увага! У тексті присутня ненормативна лексика! Справжня! Українська!

Фактичні ігрові факти про факти. Факт 2

У новій серії Фактичних ігрових фактів про факти ми станемо свідками лікбезу із Маркусом Феніксом, головним мужиком серії Gears of War. І нарешті отримаємо відповідь на питання: чи справжній мужик цей пан Фенікс? Увага! У тексті присутня ненормативна лексика! Справжня! Українська!

Фактичні ігрові факти про факти. Факт 1

З цієї миті ми розпочинаємо публікацію серіалу Фактичні ігрові факти про факти в українському дублюванні. Сподіваємося на шалену популярність і на можливість зробити нашим відвідувачам добре. Перша серія присвячена темі: життя б дратувало, якби було схоже на гру від Bethesda. Наступна серія буде за кілька днів. Увага! У відео присутня ненормативна лексика! Справжня! Українська! Радимо вивчити та використовувати замість російських матюків у повсякденні.