Dragon Age: Origins
Army of Two: The Devil's Cartel
God of War II
Bioshock 2
Tomb Raider

Dragon Age: Origins

Dragon Age: Origin — довга казка Що може бути приємніше і цікавіше від товариства рольовиків за столом, коли на листках паперу вимальовуються х...

Army of Two: The Devil's Cartel

ARMY OF TWO: The Devil's Cartel — помняцкай мій сомбреро, сеньйорито Одна з найкращих кооперативних стрілянок від третьої особи отримала продовженн...

God of War II

Після успішного виходу першої частини God of War зрозуміло було, що сиквел не забариться. Усім же кортить довідатися, як закінчиться історі...

Bioshock 2

Bioshock 2 — Захват ще не все нам показав Повертатися кудись — погана прикмета, а повертатися до міста, де майже всі хотіли тебе вбити — вза...

Tomb Raider

Серія Tomb Raider – це одна з найбільш давніх та відомих ігрових франшиз. Перша гра про Розкрадачку гробниць побачила світ у далекому 1996 році....

Gameplay

Battlefield 4 – 17 хвилин ґеймплею та дебютний трейлер

27 бер. 2013
by PlayUA category Відео - Gameplay

Сьогодні розпочалась конференція розробників ігор GDC 2013, під час якої компанії Electronic Arts та DICE опублікували дебютний відеоролик з демонстрацією ігрового процесу шутера від першої особи Battlefield 4.

Sanctum 2 — ігровий процес цікавого шутера

25 бер. 2013
by PlayUA category Відео - Gameplay

На заході PAX East 2013, розробники з незалежної шведської студії Coffee Stain продемонстрували ігровий процес стрілянки від першої особи і оборони вежі Sanctum 2. Саме ця гра є переможцем конкурсу Make Something Unreal, а творці забавки підписали контракт з Epic Games на використання рушія UE3 в своїх нових іграх.

Tomb Raider з демонами та гігантами

18 бер. 2013
by PlayUA category Відео - Gameplay

Більшість фанатів пригодницьких ігор, уже пройшли екшен Tomb Raider, і відчули біль Лари Крофт на собі. Втім мало хто знає, що розробники спочатку експериментували над сюжетом гри, і мали намір впровадити у гру демонів, гігантів, дівчинку-компаньйона, можливість пересуватися на коні і багато іншого, чого ми не побачили в новій частині гри. Тоді ця гра називалася Tomb Raider: Ascention, і команда Crystal Dynamics шукала шлях, куди прямувати франчайзу.

ArmA 3 - демонстрація гри

05 бер. 2013
by Pawklo category Відео - Gameplay

Не так давно, ми розказували, що незабаром відбудеться старт альфа-тестування тактичного шутера від першої особи ArmA 3. Сьогодні ж це тестування розпочалось, і разом з ним в YouTube почали завантажувати перші ролики, з демонстрацією гри. У першому ролику можна побачити графічну частину, вигляд зброї, камуфляжу та інше. У другому нас уже чекає більш розширена демонстрація ландшафтів.

TressFX Hair - демонстрація технології

05 бер. 2013
by Pawklo category Відео - Gameplay

В останньому PlayNews ми вам розказували про технологію TressFX Hair від AMD, з допомогою якої реалістичність волосся ігрових персонажів має покращитись у декілька разів. Так чи це ні ми бачили на картинках з прикладами до і після, сьогодні ж можна глянути і на відео вигляд головної героїні пригодницького екшену Tomb Raider (PC версія).

Нове ґеймплейне відео Bioshock Infinite

01 бер. 2013
by pad0n category Відео - Gameplay

Сьогодні було опубліковано новий ґеймплейний ролик Bioshock Infinite, в якому гарно продемонстровано одну з локацій, а також штучний інтелект Елізабет та навколишнього світу зокрема.

Crysis 3 - перші оцінки та порівняння гри на різних налаштуваннях

19 лют. 2013
by Pawklo category Відео - Gameplay

Сьогодні в продажу поступив шутер від першої особи Crysis 3, а представники гри уже нас запевняють, що активно підтримуватимуть проект додатковим контентом. Якого саме роду контент розказав виконавчий директор компанії Crytek Джеват Йерлу (Cevat Yerli) в інтерв'ю CVG, де точної інформації на жаль немає. Про те, що в ці DLC входитимуть набори мап для мультиплеєра, відомо мабуть усім, інше діло сюжетна частина.

Call of Duty: Black Ops 2 - топ 10 по набору фрагів

18 лют. 2013
by Pawklo category Відео - Gameplay

Топ 10 найкращих вбивств у мультиплеєрній частині Call of Duty: Black Ops 2 опублікували на сайті IGN, показавши різні не традиційні способи набору фрагів, а також найкращі моменти з гри. До слова, у мультиплеєрі в день можна застати до 30 тис. гравців, тому фрагів там вистачає на усіх.