Sniper: Ghost Warrior 2
BioShock
StarCraft II: Heart of the Swarm
SimCity
Brutal Legend

Sniper: Ghost Warrior 2

До проектів на кшталт Sniper: Ghost Warrior 2, зазвичай, несамохіть починаєш ставитися поблажливо. Мовляв, сусідські розробники, неагресивна рекла...

BioShock

Вчені-історики та філософи сходяться на думці про те, що певні віхи людської історії неминучі та обов’язкові для розвитку нашого суспіл...

StarCraft II: Heart of the Swarm

Три тижні головна героїня змогла протриматись в тілі людини, після чого стала вищою істотою, ну а ми прості смертні ґеймери, змогли про...

SimCity

SimCity — дивокрай з розчаруваннями… Цього року студія Maxis знову подарувала гравцям можливість відчути себе мерами та творцями власног...

Brutal Legend

Я майже не сумніваюсь в тому, що свого часу Девід Кейдж залишився в захваті від Brutal Legend. Впізнаваний почерк творця, очевидний акцент на до...

Інше

Секс у відеоіграх (українське озвучення)

16 бер. 2013
by Pawklo category Відео - Інше

Вільні фантазії на тему сексу за мотивами ігор. Як тамують свою жагу персонажі найпопулярніших франчайзів? Про це цікаво довідатися не лише прищавим підліткам, а й повнолітнім молодим людям. Хоч у відео немає жодної цицьки чи інших статевих органів, ми все ж не рекомендуємо відео до перегляду особам, що не пережили щонайменше 18 обертів Землі довкола жовтого карлика G2V. Українською мовою відео перекладено та озвучено товариством Три Крапки на замовлення порталу PlayUA.

Tomb Raider - порівняння графіки на трьох платформах

14 бер. 2013
by PlayUA category Відео - Інше

Чергові переваги, PC версії пригодницького екшена Tomb Raider, показали хлопці з Digital Foundry, що зняли головну героїню, Лару Крофт, в дії. При цьому відео знімалось на трьох популярних платформах PC/PS3/X360. Різниця між консольними версіями звісно не велика, а от PC версія змогла звісно показати кращу картинку - насичену та деталізовану.

Новина, що не увійшла до останнього випуску PN

10 бер. 2013
by Pawklo category Відео - Інше

Цього тижня, наче промінь сонця у темний бік зла, проштовхнулася інформація, що ігри роблять людей похилого віку щасливішими, стверджують  фахівці Університету Північної Кароліни, що зробили дослідження, у якому взяли участь 140 людей у віці від 63 років і старше. На початку дослідження їх запитали, чи часто вони бавляться в ігри, 61% опитаних заявили, що практично не грають в ігри, в той час як 35%, що займаються цим не менше, ніж раз на тиждень.

BioShock: Infinite — саундтрек від акторів гри

07 бер. 2013
by Pawklo category Відео - Інше

Цього тижня стало відомо, що на ранніх стадіях розробки BioShock: Infinite, всі хотіли повністю відмовитися від використання в грі героїні Елізабет, проте голова команди розробників Кен Левін (Ken Levine), наполіг на своєму і пояснив розробникам її роль. Також розробники опублікували тизер із демонстрацією того, як вони записують пісню Will The Circle Be Unbroken для саундтрека BioShock: Infinite, на відео можна побачити акторів Троя Бейкера (Troy Baker) і Кортні Дрейпер (Courtnee Draper).

Іграшковий NFS

27 лют. 2013
by Pawklo category Відео - Інше

Цікавий ролик про іграшковий NFS, було опубліковано близько тижня назад, користувачем FinalCutKing, на відео хостингу youtube. Основна ізюминка ролика - це дві іграшкові машини та вертоліт, з допомогою котрих, було змонтовано видовищний заїзд.

PlayStation - онлайн трансляція конференції (Оновлено + чат)

20 лют. 2013
by Pawklo category Відео - Інше

Дуже довгий час нас травили чутками про PlayStation 4, сьогодні будемо надіятись Sony Computer Entertainment офіційно анонсує розробку нової консолі, і надасть уже офіційну інформацію про неї. В тім це не єдиний анонс, що має відбутися на конференції PlayStation, що відбудеться о 01:00 годині. Хто не зможе прийняти участь у перегляді онлайн трансляції, завтра ми опублікуємо усю інформацію, що варта уваги. Захід триватиме приблизно півтори години, а онлайн трансляцію відкриють за 5 хвилин до початку.

Гра з яйцями. Дев'ятий випуск - Dishonored

18 лют. 2013
by PlayUA category Відео - Інше

Вогонь, вода та мідні труби. Якою зі стежок крокуватиме гравець у Dishonored - залежить лише від нього. Ви можете гасити зустрічних лиходіїв направо та наліво і приректи місто Дануол на епідемію пацючої чуми. Або ж непомітно та винахідливо різатимете поганцям горлянки і змиритеся, що купа розбещених аристрократів ще довго топтатиме червоні хідники. Забавка хоча й належить до "першоосібних хованок", однак щохвилини штовхає несправедливо запротореного за ґрати найманця Корво на необдумані вчинки. А коли дають змогу зупиняти час та вселятися в тіла перехожих - стріху зриває разом з палями. Нас тоді коцюбою не витягнути з цього паровар’ятівського світу, де китобоїв вважають героями нації, а солдат з вибухівкою кидається на чаклуна з ордою пацюків. Першим доволі їстівним млинцем від Аркані Студіос у такому сетинзі став другий BioShock. Але цього разу французи встановили планицю набагато вище.

Crysis 3 - 1400 доларів і 45-60 кадрів в секунду

18 лют. 2013
by Pawklo category Відео - Інше

Про те, що науково-фантастичний шутер від першої особи Crysis 3, витягуватиме з вашого комп`ютера усі можливості і поти, ми уже знаємо, і щоб запобігти посивінню залізного коня від цього хижака, IGN зібрало ящик, котрий бета-версію Crysis 3 тягнув без затримок і видавав 45-60 кадрів в секунду. Втім це може бути лише реклама комплектуючих, тому є вірогідність і мабуть можливість зібрати значно дешевший системний блок, ніж за 1450 доларів.