Call of Duty: Black Ops II
Medal of Honor: Warfighter
Deadlight
The Testament of Sherlock Holmes
Need for Speed: Most Wanted (2012)

Call of Duty: Black Ops II

"Що було те було, що буде те й буде, ти цінуй те що є, бо лиш сьогодні життя твоє!". Ці слова говорять нам не дивитись у минуле, згадуючи старі...

Medal of Honor: Warfighter

За останні роки ЕА разом із DICE створили значну кількість «мілітарі-шутерів», які швидко стали популярними, культовими і жаданими, реалі...

Deadlight

Рутинну сесію в Left 4 Dead та чергову серію Walking Dead, заповзято потираючи руки в очікуванні запуску Black Ops 2, закріплено епізодом TWD на iPad і новим...

The Testament of Sherlock Holmes

Пане Шерлоку Голмсе, пише до вас щирий поціновувач вашого беззаперечно блискучого дедуктивного ґенію. Як порядній людині мені боляче за...

Need for Speed: Most Wanted (2012)

Гоночна серія Need For Speed – одна з найдавніших ігрових франшиз, яка бере свій початок у далекому 1994 році. За майже 20 років свого існування «Ж...

PlayNews

PlayNews Випуск № 69

01 груд. 2012
by PlayUA category Відео - PlayNews

Зима надворі, Миколай у дорозі, мандарини в холодильнику -- ідилія! А щоб щастя було максимальним, переглянь свіженький PlayNews, із якого довідаєшся: у якій грі можна буде покакуляти, як знову поганяти депресивного поліцая, звідки братимуться нові острови у Фар Край третьому і багато іншого.

PlayNews Випуск № 68

26 лист. 2012
by Олекса Мельник category Відео - PlayNews

Ось і дочекалися ми мандаринок. Хоч вони і квасні та непристойно дорогі, а все ж навіюють зимовий настрій і нагадують про радість родинних свят. Тож у сьогоднішньому PlayNews'і, скрививши няшні мармизи, ми розповімо як Sony бабулики втрачає, як п'ятниця у суботу приходить, як задумливість перешкоджає Metro: Last Light і багато іншого.

PlayNews Випуск № 67

17 лист. 2012
by PlayUA category Відео - PlayNews

Прекрасним може бути будь-що, якщо воно описане прекрасною людиною. Саме тому декому сьогодні доводиться марнувати свій час разом зі Сновидою. Хай там як, а сьогодні ти довідаєшся: кому Майки дарунки тулили, у що вбиратиметься Вей Шен, куди з'їжджаються українські розробники та багато іншого.

PlayNews Випуск № 66

11 лист. 2012
by PlayUA category Відео - PlayNews

Усе на світі змінюється. І зміни завжди на краще. От і Сновиди не стало, а моя улюблена лопата кудись зникла... Тим не менше, із сьогоднішнього PlayNews ти довідаєшся як розквітає ґеймерство у Лінуксі, чому суд під три чорти відправив лабуха, як розробники вбивають і без того мертвий космос і багато іншого. Але без Сновиди.

PlayNews Випуск № 65

03 лист. 2012
by PlayUA category Відео - PlayNews

Ось ми й розміняли останній місяць літа. Чи то вже осені? От Кляті ММО, світу ясного за ними не розгледиш. Тим не менше, у сьогоднішньому PlayNews на тебе чекають ацтеки-завойовники Європи, безGTAйні пісюки, збиткові франчайзи та багато іншого.

PlayNews Випуск № 64

28 жовт. 2012
by PlayUA category Відео - PlayNews

Жовтень добігає кінця, мандаринки підступно підкрадаються школярики пішли на канікули але священний ґеймінґ залишається незмінним тож PlayNews, твій Данко у світі відеоігор сьогодні присвячений без'яйцевому Великодню, низькосортній Медальці, Безчесним доповненням і багато чому ще цікавому!

PlayNews Випуск № 63

20 жовт. 2012
by PlayUA category Відео - PlayNews

Нарешті осінь вибухнула не лише дурнуватими фотками листя у виконанні тупих квочок, але й релізами довгоочікуваних грульок. Та Екскомувате Дізонордування не повинне завадити тобі стевкати свіженьку порцію ігрових новинульок. Тож із сьогоднішнього PlayNews ти довідаєшся, як наркоман Need for Speed переграє, чому Microsoft баняки роздає, кому вдасться побити рекорд Колди і багато іншого.

PlayNews Випуск № 62

14 жовт. 2012
by PlayUA category Відео - PlayNews

Ось і змусила осінь червоніти наші щоки, та регулярно шморгати носом. А ми не хворіємо, оскільки загартувались таблетками із Left 4 Dead, озброїлись від вірусу рельсотронами, та захистились від бактерій нанокостюмом. А для тебе шановний ми підготували піґулку від нудьги під назвою PlayNews, препарат сильний, приймати раз на тиждень. Завдяки складникам піґулки ти зрозумієш чому Call of Duty: Black Ops 2 чхала на новий рушій, який рівень складності у Hitman: Absolution підійде твоєму пальцю, коли вийде Total War: Rome II і багато іншого.