Стріми

DMC у консольному стрімі

14 груд. 2012
by Назар-KROK category Відео - Стріми

My name is Dante, curva tvoja mama! Ось під таким гаслом відбудеться наш стрім по новоспеченому перезапуску серії Devil May Cry. Стрім триватиме, напевно, менше однієї години, бо жодний ґречний ґеймер не витримає стільки лайки, крім того це лише DEMO але воно дасть нам більшість відповідей на запитання типу: WTF? А ще ми практично з'ясуємо як змінився ґеймплей, довідаємося який сюжет і чи варто грати у це диво. Тому не забуваємо про стрім і переглядаєм його 16.12.2012 (тобто цієї неділі) о 20:00.

Orcs Must Die! 2 - сьогодні у stream'чаку

08 груд. 2012
by Олекса Мельник category Відео - Стріми

Біда спіткала нашого консольного стрімера несподівано, і він зляг, тремтячи від пропасниці. Тому сьогоднішній стрім Heavy Rain переноситься на наступний тиждень, коли ми піднімемо із мертвих Назара Свірепова. Але душа прагне помсти! Та ще й орки ломляться із порталів у шахтах Альянсу. Тож дуболобим зеленявкам слід показати, хто у світі ґазда! Сьогодні увечері готуйся спостерігати наживо розчленування та інші способи винищення смарагдової орди у стрімі Orcs Must Die! 2.

Heavy Rain -- стрім відбувся

05 груд. 2012
by PlayUA category Відео - Стріми

Перший сеанс інтерактивного кіно Heavy Rain відбувся. Було багато істерик, криків, галасу і таємничої мовчанки. Звісно, трапилося трішки технічних недоліків, але ціла купа глядачів, що не відпускали стрімерів до самого кінця, підказує, що ми продовжуватимемо стрімити. А зараз пропонуємо до твоєї уваги записи цієї народної забави.

Chivalry -- Stream'чак сьогодні

28 лист. 2012
by PlayUA category Відео - Стріми

Сьогодні у похмуру неділю наші хлопці з порталу PlayUA, товариші з журналу "Шпиль!" та телепрограми Ігронавти, покажуть Stream'чак на таку ж похмуру гру Chivalry: Medieval Warfare, де холодною зброєю будуть вирішуватись усі проблеми. О 18:00 відбудеться ця подія, тому починай гострити меч, кувати щит, на шити шапку вушанку.

HITMAN ABSOLUTION -- запис стріму

27 лист. 2012
by PlayUA category Відео - Стріми

Прокрадальний стрім відбувся. Усі зацікавлені мали нагоду подивитися, як Сновида Лисого ганяв та крадькова людисьок закатруплював. Дехто навіть виграв коробкове видання Hitman: Absolution. Щоб цей пам'ятний стрім залишився нащадкам, ми його записали. Записи можна переглянути тутечки у новині.

Pay Day - запис Stream'чака

24 лист. 2012
by Олекса Мельник category Відео - Стріми

Минулих вихідних ми грабували банки наживо у кооперативному симуляторі озброєних пограбувань PayDay: The Heist. Усі, хто проґавили цей stream або хочуть освіжити спогади про те, як Сновида втікав від потворної жінки, а решта реготала з цього, поки їм коліна не попрострелювали, можуть переглянути записи цього дійства.

Shadow Company - наживо у Stream'чаку

20 лист. 2012
by PlayUA category Відео - Стріми

Шановні найманці, приготуйте свої знаряддя та востаннє перевірте спорядження. Після звукового сигналу, будьте готові вбивати. Але майте на увазі, за вашими діями стежитиме пильне око відвідувачів стріму Shadow Company цієї суботи о 20:00 на головній сторінці PlayUA.

Консольний стрім Splatterhous сьогодні

18 лист. 2012
by Назар-KROK category Відео - Стріми

Еволюція відбувається поступово. Досі усі ми славили пісюків і їхній православний ґеймінґ. Але PlayUA -- толерантний ґеймерський портал, який радо прихистить під своїм крилом усіх адептів віртуальних всесвітів. Саме тому ми намагаємося започаткувати добру традицію стрімів консольних ексклюзивів. І розпочнемо із оглядин у прямому етері Splatterhouse сьогодні о 20:30.