Dragon Age: Origins
Army of Two: The Devil's Cartel
God of War II
Bioshock 2
Tomb Raider

Dragon Age: Origins

Dragon Age: Origin — довга казка Що може бути приємніше і цікавіше від товариства рольовиків за столом, коли на листках паперу вимальовуються х...

Army of Two: The Devil's Cartel

ARMY OF TWO: The Devil's Cartel — помняцкай мій сомбреро, сеньйорито Одна з найкращих кооперативних стрілянок від третьої особи отримала продовженн...

God of War II

Після успішного виходу першої частини God of War зрозуміло було, що сиквел не забариться. Усім же кортить довідатися, як закінчиться історі...

Bioshock 2

Bioshock 2 — Захват ще не все нам показав Повертатися кудись — погана прикмета, а повертатися до міста, де майже всі хотіли тебе вбити — вза...

Tomb Raider

Серія Tomb Raider – це одна з найбільш давніх та відомих ігрових франшиз. Перша гра про Розкрадачку гробниць побачила світ у далекому 1996 році....

Тізери

Демонстрація Unreal Engine 4 — скоро

26 бер. 2013
by Pawklo category Відео - Тізери

Захід Game Developers Conference 2013, ще не відбувся, однак стало відомо, що на ньому компанія Epic Games докладно розповість про рушій Unreal Engine 4 і, звісно, покаже його в дії. Для того, щоб більше зацікавити аудиторію, компанія опублікувала короткий тизер даного рушія.

Тизер гвинтокрила в Battlefield 4

24 бер. 2013
by Pawklo category Відео - Тізери

Так, танк був, корабель також, ага. Компанія ЕА опублікувала новий тизер до шутера від першої особи Battlefield 4. І цього разу в 20 секунд ролика запхали гвинтокрила, не повністю звісно, а лише ту частину, за яку ми усі його впізнаємо. У мережі вже прокотилися чутки, що показують нам AIC WZ-10 — ударний гвинтокрил виробництва КНР. Анонс над-реального бойовика, можна очікувати 27 березня.

Тізер ролики Battlefield 4

22 бер. 2013
by Pawklo category Відео - Тізери

Лічені дні залишилися до офіційного анонсу шутера від першої особи Battlefield 4, і в знак цього почали випливати на поверхню інфомраційного океану різні ролики-спокушайлики. Цього разу нас намагаються зацікавити грою, з допомогою часткового показу гвинта корабля та гусениці танка. Цільова аудиторія вже уявляє, як пропускатиме уроки і втікатимуть з дитсадка для участі у новому атракціоні військових дій.

Borderlands 2 — тизер нового персонажа

10 бер. 2013
by Pawklo category Відео - Тізери

У ході щорічної виставки SXSW Gaming Expo, було продемонстровано тизер нового доповнення для Borderlands 2, яке повинно представити нового ігрового персонажа. Як стало відомо, поки що з чуток, нове DLC не надаватиметься власникам Borderlands 2 Season Pass, його доведеться придбати окремо.

The Vanishing of Ethan Carter — вийде цього року

07 лют. 2013
by PlayUA category Відео - Тізери

Нову гру збираються представити ґеймерам трудівники студії The Astronauts, яка утворена колишніми працівниками People Can Fly. Йдеться про густий детективний жахастик під назвою The Vanishing of Ethan Carter. Гравцеві випадає нагода виступити у ролі нишпорки із надзвичайними здібностями до візуалізації місць злочинів.

Анонсований веб-серіал по Crysis 3

06 груд. 2012
by Андрій Драган category Відео - Тізери

В мережі зявився тизер веб-серіалу за мотивами Crysis 3 Режисером виступає Альберт Хюз, відомий за фільмами "Книга Ілая", "Мертві президенти" та "З пекла". Що цікаво серіал буде створений повністю на рушії CryENGINE 3.

Dirty Bomb -- тизер-трейлер

29 лист. 2012
by Олекса Мельник category Відео - Тізери

Брудні бомби мають одну дуже неприємну властивість: наслідки вибуху відчутні значно довше, ніж після звичайних бомб. Будемо сподіватися, що нова гра Dirty Bomb, також матиме сильний вплив після виходу. А зацікавити грою покликаний щойно випущений тизер-трейлер із зображенням поруйнованих вулиць футуристичного Лондона.

Анонс Mount & Blade II: Bannerlord

29 вер. 2012
by adidas2008ua category Відео - Тізери

Ура, Mount & Blade, тобто війна, союзи, облоги замків, зрада, відданість, Лорди, Леді, найманці, вірні люди, усе повертається. TaleWorlds нарешті анонсували екшн-RPG Mount & Blade II: Bannerlord, як сиквел Mount & Blade: Warband, і разом з цим, невеличкий тізер, нажаль без ґеймплейних елементів.