BioShock Infinite
Dragon Age: Origins
Army of Two: The Devil's Cartel
God of War II
Bioshock 2

BioShock Infinite

Bioshock Infinite – нова грань досконалості Одні чекають на сиквел пришестя свого месії, інші сподіваються хоч у наступному житті народитись я...

Dragon Age: Origins

Dragon Age: Origin — довга казка Що може бути приємніше і цікавіше від товариства рольовиків за столом, коли на листках паперу вимальовуються х...

Army of Two: The Devil's Cartel

ARMY OF TWO: The Devil's Cartel — помняцкай мій сомбреро, сеньйорито Одна з найкращих кооперативних стрілянок від третьої особи отримала продовженн...

God of War II

Після успішного виходу першої частини God of War зрозуміло було, що сиквел не забариться. Усім же кортить довідатися, як закінчиться історі...

Bioshock 2

Bioshock 2 — Захват ще не все нам показав Повертатися кудись — погана прикмета, а повертатися до міста, де майже всі хотіли тебе вбити — вза...

Трейлери

Свіжий трейлер паленої ґуми із GRID 2

29 бер. 2013
by Pawklo category Відео - Трейлери

Сьогодні було опубліковано новий трейлер гонкової гри GRID 2. Гра створюється у версіях для ПК, PS3 та Xbox 360 силами студії Codemasters BirminghamПокермувати автівкою ми зможемо на трасах Чикаґо та Парижа і ще в деяких містах. А нова версія рушія EGO дозволить відчути покращені фізичну модель і систему пошкоджень.

Assassin's Creed 4: Black Flag — Перший ігровий ролик та перелік колекційних видань

26 бер. 2013
by Pawklo category Відео - Трейлери

Компанія Ubisoft офіційно анонсувала кілька видів колекційних видань пригодницького екшену Assassin's Creed 4: Black Flag для усіх відомих платформ, а саме ПК, PS3, PS4, Wii U та Xbox 360. Саме власники цих платформ зможуть не тільки оцінити гру, але й побачити красу коробочки та відчути запах паперу.

Army of Two: The Devil's Cartel — передрелізний трейлер

22 бер. 2013
by Pawklo category Відео - Трейлери

Electronic Arts опублікувала передрелізний трейлер нового кооперативного шутера від третьої особи Army of Two: The Devil's Cartel, що створюється для PS3 та Xbox 360 студією Visceral GamesБойові дії гри відбуватимуться на смертельних мексиканських вулицях, головні персонажі, що відгукуватимуться на позивні Alpha і Bravo, відправляються на завдання, в ході якого їм доведеться битися з найнебезпечнішим наркокартелем Мексики.

Transistor — дебютний трейлер від творців Bastion

20 бер. 2013
by Pawklo category Відео - Трейлери

Дебютний трейлер опублікувала студія Supergiant Games до своєї нової гри під назвою Transistor, яку можна буде побачити на виставці PAX 2013. Нагадаємо, що розробники відомі також за інді-грою Bastion. У їхньому новому творінні вам доведеться побути у ролі молодої дівчини, що ледь не гине від рук загадкової групи, впустивши свою зброю під час спроби вбивства. Загалом бойові дії відбуватимуться на вулицях футуристичного сетинґу.

Metro: Last Light — новий трейлер

20 бер. 2013
by Pawklo category Відео - Трейлери

Учора компанії Deep Silver та 4A Games опублікували новий трейлер шутера від першої особи Metro: Last Light. Ролик здебільшого акцентований на сюжеті постапокаліптичної гри, виділяючи невдалі спроби людства побудувати новий світ на руїнах минулого.

BioShock: Infinite Свіжий рекламний ролик

18 бер. 2013
by PlayUA category Відео - Трейлери

Компанія 2K Games знову штурмує серця ґеймерів, цього разу в бій пішла повна версія нового рекламного CG-ролика пригодницького екшена з виглядом від першої особи BioShock: Infinite. Як завжди, ролик закінчується з шиком та з притаманною для гри загадковістю.

BioShock: Infinite — новий трейлер

15 бер. 2013
by Pawklo category Відео - Трейлери

Компанія 2K Games опублікувала новий сюжетний трейлер пригодницького екшену BioShock: Infinite. Події гри відбуваються приблизно за 50 років до подій першої частини, коли Америка перебувала на високому технологічному розвитку, саме це змусило її створити летюче місто, Колумбію, яке мало стати гордістю нації. Та в місті почались повстання і Колумбія вийшла з-під контролю та зникла з поля зору. Пізніше на пошуки міста піде Букер Де Уітт, співробітник «Детективного агентства Пінкертона». Йому дали великий гонорар, за те, що він звільнить дівчину на ім'я Елізабет, яка наділена надзвичайними здібностями. Героям доведеться пройти через величезну кількість ворогів заради порятунку.

GRID 2 — свіжий трейлер

15 бер. 2013
by Pawklo category Відео - Трейлери

Новий трейлер до гоночної гри GRID 2, випустила компанія Codemasters, надавши фанатам серії свіжий запах паленої ґуми. Нагадаємо, що гра створюється для РС, PS3 та Xbox 360, силами студії Codemasters Birmingham. А дороги, на яких випробовуватимуть максимальну швидкість автівок, проходитимуть по Чикаґо, Парижі та інших містах.