Dragon Age: Origins
Army of Two: The Devil's Cartel
God of War II
Bioshock 2
Tomb Raider

Dragon Age: Origins

Dragon Age: Origin — довга казка Що може бути приємніше і цікавіше від товариства рольовиків за столом, коли на листках паперу вимальовуються х...

Army of Two: The Devil's Cartel

ARMY OF TWO: The Devil's Cartel — помняцкай мій сомбреро, сеньйорито Одна з найкращих кооперативних стрілянок від третьої особи отримала продовженн...

God of War II

Після успішного виходу першої частини God of War зрозуміло було, що сиквел не забариться. Усім же кортить довідатися, як закінчиться історі...

Bioshock 2

Bioshock 2 — Захват ще не все нам показав Повертатися кудись — погана прикмета, а повертатися до міста, де майже всі хотіли тебе вбити — вза...

Tomb Raider

Серія Tomb Raider – це одна з найбільш давніх та відомих ігрових франшиз. Перша гра про Розкрадачку гробниць побачила світ у далекому 1996 році....

Відеоогляди

Відеоогляд Army of Two: The Devil's Cartel

27 бер. 2013
by PlayUA category Відео - Відеоогляди

Одна з найкращих кооперативних стрілянок від третьої особи отримала продовження цієї весни виключно для консолей PS3 та Xbox360. Прихильники цього франчайзу з нетерпінням очікували продовження історії Селема та Ріоса. Але от біда ми не помічали їх у новоспечених трейлерах від ЕА. Це були зовсім інші головні герої, а тому нам підготували нові пригоди у нових місцинах.

Детальніше...

Відеоогляд God of War II

26 бер. 2013
by PlayUA category Відео - Відеоогляди

Після успішного виходу першої частини God of War зрозуміло було, що сиквел не забариться. Усім же кортить довідатися, як закінчиться історія Кратоса. І, о боги Олімпу, це таки сталось. Продовження пригод голомозого спартанця продовжуються. Що новенького і що залишили зі старого, розглянемо у огляді God of War 2.

Детальніше...

Відеоогляд Bioshock 2

25 бер. 2013
by PlayUA category Відео - Відеоогляди

Повертатися кудись — погана прикмета, а повертатися до міста, де майже всі хотіли тебе вбити — взагалі божевілля. Та хіба це колись зупиняло ґеймера? Саме так поміркували розробники Bioshock, коли узялися за створення сиквела. Що вийшло із повернення до Захвату і чи вдалося продовженню повторити успіх біовар’ятівської дивовижі, розберемося у цьому огляді.

Детальніше...

Відеоогляд Tomb Raider

24 бер. 2013
by PlayUA category Відео - Відеоогляди

Серія Tomb Raider – це одна з найбільш давніх та відомих ігрових франшиз. Перша гра про Розкрадачку гробниць побачила світ у далекому 1996 році. Навряд чи сьогодні знайдеться ґеймер, якому б не було знайомим ім’я спортсменки, активістки і красуні Лари Крофт. Кілька останніх ігор за її участю були вельми непоганими, та їм вкрай бракувало нових ідей. А тому розумні керівники видавництва Square Enix почесали потилиці і вирішили зробити перезапуск, розповівши нову історію у новому форматі. Що з цього вийшло, ми зараз з’ясуємо.

Детальніше...

Відеоогляд Sniper: Ghost Warrior 2

22 бер. 2013
by PlayUA category Відео - Відеоогляди

До проектів на кшталт Sniper: Ghost Warrior 2, зазвичай, несамохіть починаєш ставитися поблажливо. Мовляв, сусідські розробники, неагресивна рекламна кампанія і певний статус аутсайдера, який цілком може виявитися і андердоґом, виписують розробці своєрідну знижку. Втім, як часто буває в таких випадках, перше враження про нову гру City Interactive було оманливим.

Детальніше...

Відеоогляд BioShock

21 бер. 2013
by PlayUA category Відео - Відеоогляди

Вчені-історики та філософи сходяться на думці про те, що певні віхи людської історії неминучі та обов’язкові для розвитку нашого суспільства. Такий собі виразник еволюції розуму. Тобто демократія не виникла б, якби не було рабовласництва, а лібералізм неможливий без попереднього смакування фашизму, зрештою, неможливий мир без банальної війни.

Детальніше...

Відеоогляд StarCraft II: Heart of the Swarm

20 бер. 2013
by Pawklo category Відео - Відеоогляди

Три тижні головна героїня змогла протриматись в тілі людини, після чого стала вищою істотою, ну а ми прості смертні ґеймери, змогли протриматись два роки, за які розробники з Blizzard Entertainment намагались створити для нас нове доповнення, у стилі суцільної злості та помсти. За час проходження StarCraft II: Heart of the Swarm ми зіштовхнемося з різними видами зерґів, відчуємо на собі нову силу Керріґан, і поринемо в сюжетну історію повернення королеви Рою.

Дивитись відеоогляд...

Погляд у минуле: серія "Готика"

13 бер. 2013
by PlayUA category Відео - Відеоогляди

«Готика» - це чудова історія з сумним закінченням. Історія про те, як німецька студія Piranha Bytes створила культовий світ для поціновувачів рольових ігор, та не спромоглася йти в ногу з часом і новими технологіями. Але, перш за все, це незабутня пригода Безіменного героя та його друзів. І ми вирішили про неї згадати.